25. märtsil kell 19:00 – Trompetitähed MUBA laval

Esinejad:

Fabio Brum (trompet, Brasiilia/Portugal)

 

Charlie Porter (trompet, USA)

 

Jaan Ots (klaver)

 

25. märtsil astuvad Rahvusvaheliste Trompetipäevade raames MUBA saalis lavale külalissolistid Charlie Porter ja Fabio Brum, kes esitavad pianist Jaan Otsa saatel särava klassikakava.

 

 

Nii Charlie kui Fabio on hinnatud juhtivate noorema generatsiooni trompetisolistidena, kes paistavad silma oma mitmekülgse ja kõrgprofessionaalse kunstilise tegevusega.

 

 

Fabio Brum (www.fabiobrum.com) on maineka plaadifirma Naxos artist, millega koostöös on ta andnud välja juba 3 albumit. Käesoleval ajal on ta maailmakuulsa Canadian Brassi liige ning tegutseb aktiivselt solistina. Ta on võitnud preemiaid sellistel rahvusvahelistel konkurssidel nagu International Trumpet Guild´i konkurss, Praha Kevad ning Città di Porcia.

 

 

Charlie Porter (www.charlieportermusic.com) on samuti andnud solisti rollis välja juba kolm albumit ning arvukalt albumeid erinevates koosseisudes. Ta tegutseb laialdaselt rahvusvahelisel jazz-areenil ning õpetab klassikalist trompetit New Yorgi Ülikoolis. Charlie on nii jazz- kui klassika-alal omandanud kraadi mainekas muusikakõrgkoolis Manhattan School of Music ning mõlemal alal võitnud ka üle-ameerikalisel konkursil esimese preemia.

 

 

Tooge kaasa ka lapsed, sest kontserdiga paralleelselt toimub esmakordselt MUSALASTETUBA, kuhu külla tuleb Lotte!

 

 

Lisainfo:

* Kontserdipiletite müük kohapeal algab kell 18.15.

* Kohapeal toimub müük ainult sularahas.

* Musalastetoa pääsme saab soetada ainult eelmüügist kuni 25.3.2023 kell 10:00:

  Rahvusvahelised Trompetipäevad esitlevad: Musalastetuba MUBAs – 25.03.2023 – Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA – Piletilevi.ee