25. märtsil kell 18:30-20:30 Musalastetuba MUBAs

Rahvusvahelisi Trompetipäevi külastab esmakordselt Lotte!

 

Musalastetuba MUBAs on sündmus ainult lastele, mis toimub paralleelselt trompetitähtede Charlie Porteri (USA) ja Fabio Brumi (Brasiilia/Portugal) klassikakontserdiga Tallinna Muusika- ja Balletikooli MUBA suures saalis 25.märtsil 2023 kell 19:00.  Lastetuba on suunatud neile lastele, kelle vanem/ad suunduvad ülalmainitud klassikakontserdile ning soovivad samal ajal pakkuda oma lastele huvitavat eakohast elamust.

 

Kontsertide juurde kuuluvad muusikalised ja kunstilised lastetoad on väga populaarsed näiteks Soomes, sest võimaldavad vanematel segamatult nautida täiskasvanu nõudlikule maitsele sobivat kontserti, samal ajal garanteerides lapsele eakohase tegevuse uues huvitavas keskkonnas.

 

Tuntud multifilmikangelase juhtimisel saavad lapsed mängulises õhkkonnas nautida elavat muusikat ning tutvuda erinevate pillidega. Lastetoas kõlavad seekord trompet, viiul ja klaver ning kuulda saab nii säravaid klassikapärle kui ka lastele juba tuntud Lotte-laule!

 

Koostööpartner: Sparkling Stars OÜ (www.lastepeod.ee)

 

 

Tule ja naudi suurepärast klassikakontserti ning suurenda ka oma lapse elamustepagasit!

Lisainfo:

 

Sündmuse ajakava:

 

18:30-18:45: saabumine

 

Alates 18:45 kuni paralleelselt toimuva klassikakontserdi lõpuni (u. 20:30): Musalastetoa mängud ja muusikapalad 🎺🎻

 

Tingimused:

 

– Soovitav osalemise vanus on 4-10 a.

 

– Sissepääsu tagab ainult eelnevalt soetatud pilet. Kohapeal piletimüüki ei toimu, eelmüük toimub kuni 25.3.2023 kell 10:00.

 

– Sündmuse läbiviimisel on arvesse võetud kõiki riiklike organite kehtestatud nõudeid lasteürituste korraldamisele, et tagada laste maksimaalne turvalisus.

 

– Sündmus toimub suurele saalile lähedal asuvas suures klassiruumis. Lapsevanematel on igal ajal võimalik saada sms’i või suhtlemisrakenduse WhatsApp teel kontakti üritust läbi viiva personali liikmega.

 

– Sündmuse alguses jagab lapsevanem korraldajaga oma kontakkttelefoni, et korraldaja saaks temaga probleemide ilmnemisel viivitamatult kontakti. Peale sündmuse lõppu kohustub korraldaja kontaktandmed koheselt kustutama.

 

– Erivajadustega laste osalemise korral palume eelnevalt teavitada korraldajaid aadressil info@musicstudio.ee, et saaksime garanteerida lapsele maksimaalselt turvalise ja sobiva keskkonna; vajadusel saab erivajadustega laps osaleda koos saatjaga, kellele on osalemine tasuta.

 

– Lapsevanemal on kohustus tulla lapsele järele hiljemalt kell 20:30.

 

– Lapse pildistamine toimub ainult lapsevanema juuresolekul enne ja pärast ürituse algust või vanema kirjalikul nõusolekul ürituse jooksul. Viimasel juhul kohustub korraldaja kohe peale piltide vanemale ja lapsele edastamist need kustutama.

 

– Piletit ostes nõustub lapsevanem kõigi ülalnimetatud tingimustega.

 

Küsimuste korral palume pöörduda: info@musicstudio.ee