"Rahvusvahelised
Trompetipäevad"

Trompetitähed MUBA laval
Xiang Guo, Fabio Brum, Jaan Ots
MUBA suur saal
06.04.2024

Esinejad:

  • Fabio Brum (trompet, Brasiilia)
  • Xiang Guo (trompet, Hiina)
  • Jaan Ots (klaver, Eesti) 
 

Kava:

  • A. Guinovart

  • W. Brandt

  • H. Sutermeister

  • H. Kareva

  • ja paljud teised

Tutvustus

Konkursi Trompetitalendid Tallinn 2015 võitja Xiang Guo ning Brasiilia trompetivirtuoos Fabio Brum kohtuvad MUBA laval eesti pianisti Jaan Otsaga, et tuua publikuni tõelistest trompetimuusika pärlitest koosnev kava.

Piletimüük kohapeal algab tund enne kontserti.

Sooduspilet: ISIC, ITIC, pensionärid

Erisoodustus: erivajadustega isikud ja nende saatjad

Tasuta sissepääs: MUBA õpilased ja töötajad

Artists

Xiang Guo

(trompet, Hiina)

Xiang Guo on tuntud kui üks andekamaid Hiina trompetivirtuoose. Hetkel mängib ta Tampere Filharmooniaorkestri peatrompetina ja on mitmete rahvusvaheliste konkursside võitja. Xiang Guo esineb aktiivselt Euroopas, Aasias ja USA-s nii solistina, kammermuusikuna kui ka orkestrites.

Loe rohkem

Fábio Brum

(trompet, Brasiilia)

Fábio Brum on noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid trompetisoliste. Tema puhul on silmatorkav hämmastav virtuoossus, rikkalik helitunnetus ja mitmekülgne stiilide mänguoskus.

Fábio on Liverpooli Kuningliku Filharmoonia peatrompet. Fábio on endine rahvusvaheliselt tunnustatud Canadian Brassi liige. Ta on elanud ja õppinud viies erinevas riigis ning esinenud enam kui kolmekümnes riigis üle maailma nii solisti, orkestrandi kui ka õpetajana.


Loe rohkem

Jaan Ots

(klaver, Eesti)

Jaan Ots on eesti dirigent ja pianist, kes on õppinud Sibeliuse Akadeemias, Pariisi Konservatooriumis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

 

Paralleelselt oma dirigeerimistegevusega on Jaan aktiivne kammermuusik, esinedes regulaarselt Frielinghaus Ensemble’i (Saksamaa), Klaveritrio TEOS (Soome-Eesti) liikmena ning külalisartistina erinevatel festivalidel.

 

Tema laia muusikalise tausta hulka kuulub lisaks klaverile ka trompetimäng. Mõlema instrumendiga on Jaan Ots võitnud üle 20 konkursi.

Loe rohkem

Inspiratsiooniks

Play Video
Play Video
Play Video

Toetajad