1. vanusegrupp (kuni 9-aastased) / 1st group

Kuulanud ära 7 trompetisti, zhürii koosseisus Massimo Spiga (Itaalia),

Guang Zhu (Hiina), Neeme Ots (Eesti), Boris Taburetkin (Venemaa),

Laurynas Lapé (Leedu) otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad ja diplomid:

The Jury decided to award the following prizes and diplomas:

I koht / I  prize          Tautvydas Keras (Leedu/ Lithuania)

II koht/ II prize         Alfred Vürst (Eesti/ Estonia)

III koht/ III prize      Sander Laasma (Eesti/ Estonia)

Diplom/ Diploma       Jakob Altnurme (Eesti, Estonia)

Diplom/ Diploma      Jan-Kaspar Kaarus (Eesti/ Estonia)

Diplom/ Diploma      Mia Paluoja (Eesti/ Estonia)

2. vanusegrupp (10 – 11-aastased)/ 2nd group                 

Kuulanud ära 13 trompetisti, zhürii koosseisus Massimo Spiga (Itaalia),

Guang Zhu (Hiina), Neeme Ots (Eesti), Boris Taburetkin (Venemaa),

Laurynas Lapé (Leedu) otsustas välja anda GRAND PRIX ja järgmised auhinnalised kohad/diplomid ja Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid:

The Jury decided to award GRAND PRIX  and the following prizes/diplomas and to issue the following Estonian Cultural Endowment Scholarships:            :

GRAND PRIX          Jonas Školnas (Leedu, Lithuania)                                       

                                               STOMVI TROMPET/ STOMVI TRUMPET

I koht/ I prize                        Tong Liang    (Hiina, China)                        100 EUR

II koht/ II prize         Beniamin Rusu (Eesti, Estonia)                   75 EUR

III koht/ III prize      Kaarel Luikmel (Eesti, Estonia)                  50 EUR

Diplom/Diploma        Mathias Kruusmann (Eesti/ Estonia)

Diplom/Diploma        Ally-Emely Lensment (Eesti/ Estonia)

Diplom/Diploma        Povilas Petrutis  (Leedu, Lithuania)

3. vanusegrupp (12 – 13-aastased)/ 3. group

Kuulanud ära 9 trompetisti, zhürii koosseisus Massimo Spiga (Itaalia),

Guang Zhu (Hiina), Neeme Ots (Eesti), Boris Taburetkin (Venemaa),

Laurynas Lapé (Leedu) otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad,

Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid ja diplomid:

The Jury decided to award the following prizes/diplomas and to issue the following Estonian Cultural Endowment Scholarships:     

I koht/ I prize                                    Justas Drakšas (Leedu/ Lithuania)   100 EUR

II koht / II prize                    Austeja Venckute (Leedu, Lithuania) 75 EUR                                                                 

III koht/ III prize                 Eimis Petkus (Leedu, Lithuania)        50 EUR

Diplom/Diploma                   Eerik Bahovski (Eesti, Estonia)

Diplom/Diploma                   Jan Marius Laur (Eesti, Estonia)

Diplom/Diploma                   Hendrik Tammsaar (Eesti, Estonia)

 

4. vanusegrupp (14 – 16-aastased)/ 4. group

Kuulanud ära 11 trompetisti, zhürii koosseisus Massimo Spiga (Itaalia),

Guang Zhu (Hiina), Neeme Ots (Eesti), Boris Taburetkin (Venemaa),

Laurynas Lapé (Leedu) otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad, diplomid ja Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid:

The Jury decided to award the following prizes, diplomas and to issue the following Estonian Cultural Endowment Scholarships:

I koht/ I prize                        Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium

                                     Estonian Cultural Endowment Scholarship                                    

                                               Timofey Kryuchkov (Venemaa, Russia)     100 EUR         

II koht/ II prize         Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium

                                     Estonian Cultural Endowment Scholarship

                                               Mehis Martin Ots (Eesti/ Estonia)              50 EUR

II koht/ II prize         Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium

                                     Estonian Cultural Endowment Scholarship

                                               Rauno Rüütelmaa (Eesti/ Estonia)              50  EUR

III koht/ III prize      Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium

                                     Estonian Cultural Endowment Scholarship                                    

                                               Karl Reimand (Eesti, Estonia)                     50 EUR                    

Diplom/ Diploma                  Mattis Johan Mere (Eesti, Estonia)

Diplom/ Diploma                 Olari Rüütelmaa (Eesti/ Estonia)

5. vanusegrupp (17 – 20-aastased)/ 5. group

Kuulanud ära 9 trompetisti, zhürii koosseisus Massimo Spiga (Itaalia),

Guang Zhu (Hiina), Neeme Ots (Eesti), Boris Taburetkin (Venemaa),

Laurynas Lapé (Leedu) otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad,

Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid ja diplomid:

The Jury decided to award the following prizes/diplomas and to issue the following Estonian Cultural Endowment Scholarships:                             

I koht / I  prize          Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium:        

                                    Estonian Cultural Endowment Scholarship:

                                                Kristians Kalva (Läti, Latvia)                      250EUR                                                      

II koht/ II prize         Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendium

                                     Estonian Cultural Endowment Scholarship

                                               Povilas Stonkus (Leedu, Lithuania)                         200 EUR

III koht/ III prize      Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid:    

                                    Estonian Cultural Endowment Scholarships:

                                                           Mart Hakon Reinmets (Eesti, Estonia)       100 EUR

Diplom/ Diploma      Karl Kivi (Eesti, Estonia)

Diplom/Diploma        Pavel Plavsky (Venemaa, Russia)

Diplom/Diploma        Ugné Tamošietyté (Leedu, Lithuania)

Professionaalide tase         /      Professional level/ 2nd round

Kuulanud II voorus ära 9 trompetisti, zhürii koosseisus Charlie Porter(USA), Fabio Brum (Brasiilia/Hispaania), Guang Zhu(Hiina), Massimo Spiga(Itaalia), Boris Taburetkin (Venemaa)  otsustas välja anda järgmised auhinnad, Tallinna preemiad, Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali stipendiumid ja diplomid:

The Jury decided to award the following prizes:

I koht/ I prize                                STOMVI trompet / STOMVI  Trumpet

                                               Alexey Ivanov (Venemaa, Russia)                                      

II koht / II prize        Tallinna preemia (600 EUR)/ Tallinn Prize (600 EUR)

                                                Andrius Stankevicius (Leedu, Lithuania)

III koht/ III prize      Tallinna preemia (400 EUR)/ Tallinn Prize (400 EUR)

                                               Märt Metsla (Eesti, Estonia)                                   

IV koht/ IV prize      Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali  stipendiumid                             (200 EUR)/

                                    Estonian Cultural Endowment Scholarship (200 EUR):                                               Jonas Katauskas  (Leedu, Lithuania)